Tootegrupid


Biodroga MD Even & Perfect DD Cream SPF25 "DARK"

Hind: 35,00 €
Tootekood:  452341
Kaubamärk: 
Ühik:  pcs
Biodroga MD Even & Perfect DD Cream SPF25- DD-kreem, tume.
40 ml
Kogus (pcs):  
Biodroga MD Even & Perfect DD Cream SPF25- Klientide nõudlus ja teadlikkus kosmeetikatoodete ja jumestustoodete kohta suurenevad pidevalt. Viimaste aastate jooksul on BB ja CC kreemid saanud väga populaarseteks. Sellised kreemid tagavad samaaegse naha hea väljanägemise ja ka naha kosmeetilise hoolduse. BB lühend tuleb sõnadest „Blemish Balm“ ja CC sõnadest „Complexion Correction“. Nüüdseks on turule jõudnud ka esimesed multi-talent DD kreemid. DD lühend tähendab „Daily Defense“.

BIODROGA MD EVEN & PERFECT DD Cream SPF 25 Daily Defense tekitab nahale koheselt kauni ja loomuliku jume. Samas tagab ka naha antioksüdatiivse ja vananemisvastase hoolduse. Olemuselt on see BB ja CC kreemi kombinatsioon.

DD Cream SPF 25 toimib nahale kuuel erineval viisil. Multifunktsionaalne kreem on 6 toimeline: antioksüdatiivne, vananemisvastane, naha elastsust parandav, niisutav, jumet ühtlustav ja UV stressi vastase toimega.

Kokkuvõte:
- Multifunktsionaalne kreem on 6 toimeline: antioksüdatiivne, vananemisvastane, naha elastsust parandav, niisutav, jumet ühtlustav ja UV stressi vastase toimega.
- Absoluutselt nahasõbraliku koostisega
- Ideaalne alternatiiv klassikalisele nahahooldusele ja jumestusele
- Sobilik loomuliku kauni jume loomiseks
- Multifunktsionaalne toode aitab teil säästa aega: hooldus, jumestus ja UV kaitse samas tootes
Kandke kreem hommikuti pärast individuaalselt sobiliku hooldustoote kasutamist õhukese ühtlase kihina nahale.

Peamine ANTI-OX toimeaine:
Glutatioon kuulub tripeptiidide gruppi ja on loomulik organismi antioksüdant. Glutatiooni mimeetilisi peptiide nimetatakse kosmeetikas “meister antioksüdantideks“. Sünteetiline glutatioon stimuleerib kudedes ensüümide tööd, mis vähendavad oksüdatiivset stressi ja glükatsiooni.

Vananemisvastane ja elastsust parandav toime:
C-ja E vitamiinid toimivad nahale tõhusalt noorendavana. Omavad üksteise toimet tugevdavat sünergeetilist mõju. Koos toimides parandavad ja ühtlustavad naha jumet. Niisutavad, pinguldavad ja pehmendavad nahka.

Niisutav toime:
Hüaluroonhape niisutab tõhusalt nahka ja parandab kudede niiskussiduvusvõimet. Niiskustasakaalu paranedes vähenevad pindmised kortsujooned ja nahk sileneb märgatavalt.

Jumet ühtlustav toime:
Valgustpeegeldavad pigmendid ja kapseldatud värvipigmendid tagavad kohese kauni jume.
Pigmendid peidavad naha värvierinevused ja silendavad optiliselt ebatasasused. Kapseldatud värvipigmendid avanevad nahale kandes ja lisavad nahale jumet.

UV kaitse:
Päikesevalgus on naha peamine oksüdatiivsete protsesside ja seega ka vananemise põhjustaja. Seetõttu on kvaliteetsete UV kaitsefaktorite kasutamine kaasaegsetes kosmeetikatoodetes väga tähtis.

Sarnased tooted