Tootegrupid


Biodroga MD SK Booster PepTox Serum Fluid

Hind: 85,00 €
Tootekood:  442069
Kaubamärk: 
Biodroga MD SK Booster PepTox Serum Fluid- Botuliiniga sarnast efekti andev seerum.
30 ml
Kogus :  
Biodroga MD SK Booster PepTox Serum Fluid- Kõrgkvaliteetne seerum miimiliste kortsude vähendamiseks ja naha tõhusaks noorendavaks hoolduseks. Efektiivsed peptiidid tagavad toote erakordse vananemisvastase toime ja kaitsevad antioksüdatiivselt nahka. Koostoimes hapetega suudavad toimeained imenduda tõhusalt naha sügavamate kihtideni ja anda märgatavaid hooldustulemusi.
 
Kandke õrnade vajutustega õhuke kiht seerumit hommikuti ja õhtuti eelnevalt puhastatud nahale. Seejärel kandke nahale individuaalselt sobilik hoolduskreem ja päikesekaitsetoode.

Heksapeptiidid
Pro-Matrix-Peptiidid (superpeptiid)
Laktobioonhape
Shea-või
DMC

Heksapeptiidid (sünteetilised) omavad Botulinum toksiini sarnast toimet, vähendades nahas atsetüükoliini hulka ja seega lõõgastavad miimilisi lihaseid. Võrreldes Botox süstidega on valutu ja ilma kõrvalnähtudeta. Näo lihased vabanevad ülepingest ja tekkinud kortsujooned silenevad ning uusi ei moodustu juurde.

Pro-Matrix-Peptiidid toetavad kollageeni sünteesi ja tugevdavad rakuvälist maatriksit ning sidekude. Paraneb naha elastsus ja kortsude sügavus väheneb.

Laktobioonhape kuulub polühüdoksiidhapete (PHA) hulka. Toimib nahale AHA-sarnaselt, kuid tekitab vähem nahaärritusi, kuna on suure molekulaarkoostisega. Sobib hästi tundliku naha hoolduseks. Tõstab naha niisutatust ja parandab elastsust. On tõhusa antioksüdatiivse ja vananemisvastase toimega. Samaaegselt parandab naha jumet ja ahendab poore.

Shea-või hooldab ja toidab nahka. Tasakaalustab naha niiskussisaldust.

DMC muudab toote koostise erakordselt nahasõbralikuks ja tagab toimeainete hea imendumise. Tugevdab naha kaitsevõimet ja kaitseb nahka kuivuse tekkimise eest.

Sarnased tooted