Tootegrupid


Develle Eyezone Moisture Complex

Hind: 39,95 €
Tootekood:  DE4
Kaubamärk: 
Ühik:  pcs
Develle Develle Eyezone Moisture Complex- Ripsme- ja kulmuhooldusseerum.
8 ml
Kogus (pcs):  
Develle Develle Eyezone Moisture Complex- on ülitõhus ripsme- ja kulmuhooldusseerum, mis sisaldab rikkalikku valikut hooldavaid koostisaineid. See toetab Develle’i ripsmekasvu soodustavate seerumite toimet.
Develle Eyezone Moisture Complex seerum tugevdab ripsme- ja kulmukarvu ning muudab need terveks ja läikivaks. Ripsmed muutuvad silmnähtavalt elastsemaks ja paindlikumaks ning kulmud on tihedamad. Develle Eyezone Moisture Complex seerum sisaldab uuenduslikke ja ülitõhusaid hooldavaid koostisaineid nagu kollageen, pantenool ja peptiidikompleksid, mis suurendavad kollageeni tootmist ripsmetes ja kulmudes – tulemuseks on efektsed, ilmekad ja loomulikult kaunid silmad.
Eyezone Moisture Complex ripsme- ja kulmuseerum firmalt Develle Premium Cosmetics.
Uuenduslik kosmeetikatoode loomulikult kaunite, pikkade ja tihedate ripsmete ning kulmude saavutamiseks kõigest paari nädalaga. Täname, et olete teinud suurepärase valiku ja loodame, et tunnete rõõmu oma pikkade, kaunite ripsmete üle. Develle Premium Cosmetics loodud ripsme- ja kulmuseerum on SAKSAMAAL VALMISTATUD KVALITEETTOODE. Kasutades teaduslikult tõestatud teadmisi ja Saksamaal välja töötatud ning toodetud ripsmehooldusseerumit, võite lõpuks nautida pikemate, tihedamate ja tugevamate ripsmete ilu, millest olete alati unistanud.

 
Kanna Develle Eyezone Moisture Complex Serum Kandke Develle’i ripsme- ja kulmuseerumit ülemisele ripsmejoonele üks kord päevas, ideaalis õhtul pärast silmaümbruse puhastamist ja naha kuivatamist (vt pilti). Piisab vaid ühest Develle’i ripsme- ja kulmuseerumi aplikaatoritõmbest. Korrake protsessi kulmudega. Laske Develle’i ripsme- ja kulmuseerumil  natuke aega enne tavalise meigi peale kandmist toimida.

 

Aqua, Propylene Glycol, Glycerine, Phenoxyethanol, Panthenol, Hydrolysed Wheat Protein, Hydrolysed Collagen, Hydroxyethylcellulose, Dipotassium Glycyrrhizinate, Ethylhexylglycerine, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Acetyl Hexapeptide-8, Propyl Gallate

Tähtis:
Soovitame enne Develle’i ripsme- ja kulmuseerumi kasutamist puhastada käed ja näo õrna puhastusvahendiga. Juhul, kui teil tekib allergiline reaktsioon mõne Develle’i ripsme- ja kulmuseerumi koostisaine suhtes, lõpetage kohe selle kasutamine. Harvadel juhtudel võib Develle’i ripsme- ja kulmuseerumi kasutamine tekitada nahaärritust. Sellisel juhul lõpetage Develle’i ripsme- ja kulmuseerumi kasutamine üheks päevaks ja sümptomid peaks kohe kaduma. Kui sümptomid jäävad püsima, lõpetage kohe seerumi kasutamine ja võtke ühendust arsti või apteekriga. Develle’i ripsme- ja kulmuseerumit ei soovitata kasutada, kui teil on silmapõletik või silmalau vigastus. Mõnedel kasutajatel on ülemised ripsmed kergelt värvi muutnud. Kui teid värvimuutus häirib, palun lõpetage Develle’i ripsme-ja kulmuseerumi kasutamine. Rõhutame, et Develle’i ripsme- ja kulmuseerum ei ole mõeldud juuste väljalangemise raviks või juuksekasvu stimuleerimiseks.

Ettevaatust:
Vältige silma sattumist. Juhul, kui toode peaks silma sattuma, loputage silma kohe veega. Kasutage Develle’i ripsme- ja kulmuseerumit vastavalt rangetele hügieenireeglitele, et vältida kvaliteetse ripsme- ja kulmuhooldustoote saastumist. Palun ärge kandke Develle’i ripsme- ja kulmuseerumit nahale autoga sõites. Ärge puudutage aplikaatoriga silma.
Hügieenilistel põhjustel ärge jagage toodet teistega. Toodet ei tohi lahjendada teiste ainetega (vesi, sülg jm). Hoidke Develle’i ripsme- ja kulmuseerumit lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage Develle’i ripsme- ja kulmuseerumit, kui saate keemiaravi, olete alla 18-aastane, rase või imetate. Kui saate silmahaiguse ravi või teile on tehtud silmaoperatsioon (kaasa arvatud kataraktioperatsioon kunstläätse paigaldamisega), pidage enne Develle’i ripsme- ja kulmuseerumi kasutamist nõu arstiga.

 

Sarnased tooted