Tootegrupid


Develle Supreme EyeLash & EyeBrow Serum

Hind: 69,95 €
Tootekood:  DE2
Kaubamärk: 
Ühik:  pcs
Develle Supreme Eye Lash&Brow Serum- Ripsme-ja kulmuseerum.
7 ml
Kogus (pcs):  
Develle Supreme Eye Lash&Brow Serum- Develle Supreme ripsme- ja kulmuseerum sisaldab kahe uuendusliku aktiivse koostisaine segu, mis aktiveerib ripsmete loomulikku kasvu.

Ripsme- ja kulmuseerum firmalt Develle Premium Cosmetics. Ilu-uuendus loomulikult rikkalike, pikkade, tihedate ripsmete ja kulmude saavutamiseks vaid mõne nädalaga.
Täname teid ostu eest ja loodame, et tunnete rõõmu oma pikkade, kaunite ripsmete üle. Kõik Develle Premium Cosmetics loodud ripsme- ja kulmuseerumid on SAKSAMAAL VALMISTATUD KVALITEETTOOTED. Kasutades teaduslikult tõestatud teadmisi ja Saksamaal välja töötatud ning toodetud ripsmehooldusseerumit, võite kõigest paari nädala pärast nautida pikemate, tihedamate ja tugevamate ripsmete ilu, millest olete alati unistanud. Esimesi tulemusi on näha juba pärast kaht nädalat igapäevast kasutust.

Tavaliselt märkate ripsmetes muututust pärast 2–4 nädalat.
Pärast umbes 16 ravinädalat saavutavad enamik Develle’i ripsme- ja kulmuseerumi kasutajaid ripsmete ja kulmude maksimaalse loomuliku kasvupotentsiaali.

 

Kandke Develle’i ripsme- ja kulmuseerumit nahale nagu tavalist silmalainerit.
Kandke Develle’i ripsme- ja kulmuseerumit ülemisele ripsmejoonele üks kord päevas, ideaalis õhtul pärast silmaümbruse puhastamist ja naha kuivatamist (vt pilti). Piisab vaid ühest Develle’i ripsme- ja kulmuseerumi aplikaatoritõmbest. Korrake protsessi kulmudega. Laske Develle’i ripsme- ja kulmuseerumil  natuke aega enne tavalise meigi peale kandmist toimida.


Tähtis:
Soovitame enne Develle’i ripsme- ja kulmuseerumi kasutamist puhastada käed ja näo õrna puhastusvahendiga. Juhul, kui teil tekib allergiline reaktsioon mõne Develle’i ripsme- ja kulmuseerumi koostisaine suhtes, lõpetage kohe selle kasutamine. Harvadel juhtudel võib Develle’i ripsme- ja kulmuseerumi kasutamine tekitada nahaärritust. Sellisel juhul lõpetage Develle’i ripsme- ja kulmuseerumi kasutamine üheks päevaks ja sümptomid peaks kohe kaduma. Kui sümptomid jäävad püsima, lõpetage kohe seerumi kasutamine ja võtke ühendust arsti või apteekriga. Develle’i ripsme- ja kulmuseerumit ei soovitata kasutada, kui teil on silmapõletik või silmalau vigastus. Mõnedel kasutajatel on ülemised ripsmed kergelt värvi muutnud. Kui teid värvimuutus häirib, palun lõpetage Develle’i ripsme-ja kulmuseerumi kasutamine. Rõhutame, et Develle’i ripsme- ja kulmuseerum ei ole mõeldud juuste väljalangemise raviks või juuksekasvu stimuleerimiseks.

Ettevaatust:
Vältige silma sattumist. Juhul, kui toode peaks silma sattuma, loputage silma kohe veega. Kasutage Develle’i ripsme- ja kulmuseerumit vastavalt rangetele hügieenireeglitele, et vältida kvaliteetse ripsme- ja kulmuhooldustoote saastumist. Palun ärge kandke Develle’i ripsme- ja kulmuseerumit nahale autoga sõites. Ärge puudutage aplikaatoriga silma.
Hügieenilistel põhjustel ärge jagage toodet teistega. Toodet ei tohi lahjendada teiste ainetega (vesi, sülg jm). Hoidke Develle’i ripsme- ja kulmuseerumit lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage Develle’i ripsme- ja kulmuseerumit, kui saate keemiaravi, olete alla 18-aastane, rase või imetate. Kui saate silmahaiguse ravi või teile on tehtud silmaoperatsioon (kaasa arvatud kataraktioperatsioon kunstläätse paigaldamisega), pidage enne Develle’i ripsme- ja kulmuseerumi kasutamist nõu arstiga.

Aqua (Water), Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Hydroxyethyl Cellulose, Panthenol, PVP, Potassium Sorbate, Chamomilla Recutita (Camomile flower)extract, Anisic Acid, Isopropyl Cloprostenate, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Myristoyl Pentapeptide- 17

Tavaliselt märkate ripsmetes muututust pärast 2–4 nädalat.
Pärast umbes 16 ravinädalat saavutavad enamik Develle’i ripsme- ja kulmuseerumi kasutajaid ripsmete ja kulmude maksimaalse loomuliku kasvupotentsiaali.

Sarnased tooted