Tootegrupid


La Biosthetique Dermosthetique Visage Hydro-Actif Tonique Hydratant

Hind: 27,00 €
Tootekood:  002654
Kaubamärk: 
Ühik:  pcs
La Biosthetique Tonique Hydratant- Rakuaktiivne intensiivselt niisutav toonik.
200 ml


Kogus (pcs):  
La Biosthetique Tonique Hydratant- Toonik sisaldab hüdro-aktiivseid molekule ja mineraalaineid stimuleerimaks niiskuse püsimist nahapinnas. Valmistab nahka toimeaine vastuvõtmiseks ette ja varustab nahka niiskuse ja energiaga.Muudab naha siidiseks ja varustab seda pärast puhastamist mineraalidega.Ideaalne kombinatsioonis kõigi DERMOSTHETIQUE sarja kuuluvate toodetega.Sobib kõikidele nahatüüpidele, ka tundlikule nahale.

RAKUAKTIIVNE NIISUTAV KOMPLEKS NAHA INTENSIIVSEKS NIISUTAMISEKS

Uue põlvkonna rakuaktiivne niisutus kõrgekontsentratsioonilise hüaluroonhappe kokteiliga – nahahooldus meditsiini piirimail. DERMOSTHETIQUE Hydro-Actif – aktiivne naha kõikide kihtide pikaajaline niisutus tänu nahaomastele looduslikele hüaluroonhapetele. Tõhus ja toimiv 4 tootest koosnev intensiivselt niisutav komplekt tagab optimaalseima tulemuse.
Niisutatud nahk— hüdrolipiidne kiht on taastunud, naha oma hüaluroonhape on aktiveerunud, naha niiskusesisaldus on taastatud, rakud on hästi ühendatud , raku funktsioonid (kommunikatsioon, ainevahetus) toimivad , epidermis on tugevdatud ja pinguldatud. Kosmeetika meditsiini piirimailt : Rakuaktiivne niisutav kompleks naha intensiivseks niisutamiseks.

  • õunhape tasakaalustab naha loomulikku happelist kaitsekihti tagades terve nahabarjääri
  • pektiin ja NMF (natural moisturising factor– loomulik niisutusfaktor) ained on ideaalsed niiskust siduvate ainete allikad, naha enda loomulik niisutusfaktor stabiliseerub
  • vetika- ja lupiini ekstraktid soodustavad raku adhesiinvalkude moodustumist ja pinguldavad nahakudet

Puhasta nah eelnevalt Mousse Nettoyante´ga hommikuti ja õhtuti. Kanna toonik nahale kätega või linase padjakesega.

Sarnased tooted