Tootegrupid


RefectoCil Ripsme-ja Kulmuvärvi Vesinik 3%

Hind: 6,90 €
Tootekood:  901174
Kaubamärk: 
Ühik:  pcs
RefectoCil Developer Liquid- 3% Vesinik ripsme-ja Kulmuvärvidele.
50 ml
Kogus (pcs):  
RefectoCil Developer Liquid- Vesinik, mis on spetsiaalselt formuleeritud kasutamiseks koos Refectocil'i kulmu- ja ripsmevärvidega. Jätkub ligikaudu 100-ks kasutamiskorraks.
Ettevalmistamine: turvaliseks ning tõhusaks silmameigi eemaldamiseks kasutage mitterasust RefectoCil Eye Make-Up Remover'i. Optimaalse värviefekti saavutamaks peavad ripsmed ning kulmud olema kuivad ning rasuvabad. Võtke seejärel kaks silmakaitsepaberit RefectoCil Eye Protection Papers. Kanda kliendi alumisele laule ning silmakaitsepaberi alumisele poolele aluskreemiga RefectoCil Skin Protection Cream. Et värvi ei satuks nahale, vajutada iga silmakaitsepaber õrnalt ripsmete külge.
Valmistamine: vahetult enne värvimist segada 2 cm värvi ning 10 tilka RefectoCil Oxidant’i vedel (või 15 tilka RefectoCil Oxidant’i kreem) kosmeetikakausis RefectoCil Cosmetic Dish komplektis oleva värvipulgakesega RefectoCil Application Stick kreemjaks massiks.
Värvimine: pärast seda, kui klient sulgeb silmad, kanda värv värvipulgakesega ripsmetele, kuni need on värviga täielikult kaetud. Järgnevalt kanda peale kas sama või heledam värv kulmude kasvusuunas. Mõjumisaeg: 5-10 minutit sõltuvalt soovitud intensiivsusastmest.
Kulmude puhastamine: pärast mõjumisaega eemaldada kuiva vatiga jääkvärv. Kui värv sattus nahale, eemaldada värviplekid kiirelt ning õrnalt RefectoCil Tint Remover'iga. Ripsmeid ning silmaümbrusnahka ei tohi puhastada Tint Remover'iga.
Ripsmete puhastamine: pärast värvimist eemaldada ettevaatlikult silmakaitsepaber suunaga seest väljapoole ning ülejäänud värv vatiga. Seejärel eemaldada vee ja vatiga jääkvärv. Kuni lõpliku puhastamiseni peavad kliendi silmad olema suletud.

PS. Sega 2 cm silmavärvi koos 10 tilga 3% vesinikuga/15 tilga 3% vesinikkreemiga. Toimeaeg: 5-10 minutit kulmudele/10 minutit ripsmetel.

PS. Blondi värvi puhul on rangelt keelatud kasutada vedelat vesinikku!!!

Sarnased tooted