KÉRASTASE

Ainulaadne kogemus Sinu juustele!

Maailma tuntuim juuksehooldusvahendite bränd Kérastase Paris ühendab viimase tehnoloogia ning tippklassi salongide kogemused.

Kérastase tooted on unikaalsed oma keeruliste, kuid tõhusate valemite ning kõrgtasemeliste koostisosade poolest. Alates 1964 L'Oréali tootearendusmeeskond on ühendanud oma teadmised, kogemused ja pühendumuse ning liitnud selle uusima tehneloogia võimalustega millest on koorunud Kérastase nime kandev kollektsioon. Naised on lummatud Kérastase juuksehooldusvahenditest mis annavad ülima ilu juustele.

Kérastase tooted on kättesaadavad heakskiidetud salongides, Kérastase parim tulem peitub ikkagi õppinud ja kogenud juuksuri käe all. Kérastase Paris poolt heakskiidetud salongidest saad parimat soovitust, kogenud spetsialist-juuksuritelt kes aitavd määrata teie juuksetüübi ning vastavalt, leiate koos parima toote ja koosluse just teie peanaha ja juuste vajadustele personaliseeritud koduhoolduse programmist.

Toodetega saab lähemalt tutvuda meie esindussalongis. Küsimuste korral aitab Sind meie klienditugi, kellega saad otse suhelda lehe allservas oleva vestlusakna kaudu.

Meeldivaid oste!

 NEW DISCIPLINE
Tõrksatele juustele

 VOLUMIFIQUE
Õhukestele juustele

 NUTRITIVE
Kuivadele ja tundlikele juustele

 RÉSISTANCE
Nõrgestatud juustele

 ELIXIR ULTIME
Kõigile juuksetüüpidele

 CRISTALLISTE
Pikkadele ja keskmise pikkusega juustele


 RÉFLECTION
Värvitud juustele

 

 SPÉCIFIQUE
Problemaatilisele peanahale

 

NEW DENSIFIQUE
Juuste väljalangemise vastu

 

 INITIALISTE
Ilusate juuste kasvamise stimuleerimiseks

 

 
 SOLEIL
Päikesest kahjustatud juustele

 CHRONOLOGISTE
Juuste püsiva ilu jaoks

 HOMME
Meeste juuste tugevdamiseks

FUSIO DOSE
Rituaal juuste koheseks ümberkujundamiseks
 RITUAALID SALONGIS
Juuste ja peanaha hooldamiseks