Ainulaadne kogemus Sinu juustele!

Maailma tuntuim juuksehooldusvahendite bränd Kérastase Paris ühendab viimase tehnoloogia ning tippklassi salongide kogemused.

Kérastase tooted on unikaalsed oma keeruliste, kuid tõhusate valemite ning kõrgtasemeliste koostisosade poolest. Alates 1964 L'Oréali tootearendusmeeskond on ühendanud oma teadmised, kogemused ja pühendumuse ning liitnud selle uusima tehneloogia võimalustega millest on koorunud Kérastase nime kandev kollektsioon. Naised on lummatud Kérastase juuksehooldusvahenditest mis annavad ülima ilu juustele.

Kérastase tooted on kättesaadavad heakskiidetud salongides, Kérastase parim tulem peitub ikkagi õppinud ja kogenud juuksuri käe all. Kérastase Paris poolt heakskiidetud salongidest saad parimat soovitust, kogenud spetsialist-juuksuritelt kes aitavd määrata teie juuksetüübi ning vastavalt, leiate koos parima toote ja koosluse just teie peanaha ja juuste vajadustele personaliseeritud koduhoolduse programmist.

Toodetega saab lähemalt tutvuda meie esindussalongis. Küsimuste korral aitab Sind meie klienditugi, kellega saad otse suhelda lehe allservas oleva vestlusakna kaudu.

Meeldivaid oste!

 

 

 DISCIPLINE
Tõrksatele juustele

 VOLUMIFIQUE
Õhukestele juustele

 NUTRITIVE
Kuivadele ja tundlikele
juustele

 RÉSISTANCE
Nõrgestatud juustele

 

 
 CRISTALLISTE
Pikkadele ja keskmise
pikkusega juustele

 RÉFLECTION
Värvitud juustele


 SPÉCIFIQUE
Problemaatilisele
peanahale

 DENSIFIQUE
Juuste väljalangemise
vastu

 
 
 SOLEIL
Päikesest kahjustatud
juustele

 CHRONOLOGISTE
Juuste püsiva ilu jaoks


 HOMME
Meeste juuste
tugevdamiseks

ELIXIR ULTIME
Kõigile juuksetüüpidele


 
       
INITIALISTE
Ilusate juuste
kasvamise
stimuleerimiseks
       

 

 

 

Järjesta: