RITUAALID

Kérastase'i rituaalide pakutavate meeldivate kogemuste saladus peitub luksuslikes tehnikates ja tõhusates juuksehooldusvahendites.

ERILINE HETK
Teie Kérastase'i juuksur teeb kõigepealt diagnostika, et valida rituaali ajal kasutamiseks kõige sobivamad tooted. Meie juuksurid, kes on omandanud spetsiifilised ja tõhusad tehnikad, tagavad Teie juustele sügava ümberkujundamise heaolutunnet soodustavas keskkonnas – rituaal äratab Teie meeled, sügav ja samas õrn massaaž tagab aga kehale ja vaimule täieliku lõdvestuse. Teie Kérastase'i juuksur leiab meie rituaalide hulgast ideaalse lahenduse nii kiiretel hetkedel kui ka siis, kui soovite igapäevasest stressist lõdvestuda.

 JUUSTE HOOLDAMISE RITUAALID

   

PEANAHA HOOLDAMISE RITUAALID

RITUAAL JUUSTE SÜGAVAKS UUESTI ÜLESEHITAMISEKS
20 MINUTIT 

Sügav taastamine kahjustatud ja väga kahjustatud juustele. Juuksed taastatakse sügavalt ning need saavad tagasi oma tugevuse ja elastsuse.

RITUAAL PEANAHA PUHASTAMISEKS 
15 MINUTIT

Peanaha seisundi reguleerimiseks ja puhastamiseks. Taastab tasakaalu. Koorimine tagab peanaha tõhusa puhastamise ja taastab selle optimaalse tasakaalu.

RÉFLECTION TÄIUSLIKU JUUKSEVÄRVI RITUAAL
15 MINUTIT 

Kaitse ja sära värvitud juustele.
Kaitske värvitud juukseid ja säilitage intensiivne toon, andes juustele väljendusrikka sära!

 

 
RITUAAL PEANAHALE ELUJÕU TAGASIANDMISEKS 
20 MINUTIT 

Rikkalik hoolitsus, mis soodustab kaunite juuste kasvamist juustele, millel on puudu paksusest. Hoolitsege juuste ilu eest nende kasvamise algusest peale, säilitades ja taastades nende paksust.

NUTRITIVE'I RITUAAL JUUSTE TAASTAMISEKS 
20 MINUTIT 

Sügav toitmine ja kaitse kuivuse eest kuivadele ja tundlikele juustele. Optimaalne toitmine juurtest kuni otsteni – taastab kuivi juukseid, andes kauapüsiva tulemuse.

 
SPAARITUAAL PEANAHALE 
20 MINUTIT 

Peanaha tervise ja heaolutunde jaoks. Kõrvaldab ebamugavuse. Kohene rahustamine maksimaalse mugavuse ja lõdvestumise jaoks.

DISCIPLINE'I RITUAAL TÕRKSATELE JUUSTELE 
45 MINUTIT 

Intensiivne hooldamine juuste pikaajaliseks talitsemiseks ja silumiseks. Kõrvaldab juuste tõrksuse, muutes nende liikumise uskumatult sujuvaks. Juukseid silutakse ja talitsetakse, tänu millele lüheneb soengu tegemisele kuluv aeg ja soeng püsib kauem.

 

 
 

 ELIXIR ULTIME'I 24KARAADINE RITUAAL

Kérastase pakub Teile tõeliselt luksuslikku kogemust uue 24karaadise rituaaliga.

Neis meeli hellitavates hetkedes kasutatakse rikkalikult väärtuslikke õlisid sisaldavaid kõrge kontsentratsiooniga hooldusvahendeid. Need tagavad universaalsed saavutused juuste ilu jaoks – sära, toitmise, kaitse ja parema vastupanuvõime. Teie juuksur kasutab rikkalikku väärtuslike õlide valikut, kohandades rituaali just Teie vajadustele. 24karaadine rituaal viiakse läbi juveliirile au tegeva täpsusega, ühendades individualiseeritud juuksehooldusvahendid massaaživõtetega, mis toovad välja juuste tõelise ilu. 

 

CHRONOLOGISTE RITUAAL