Tootegrupid


Maksevõimalused

pood.thaya.ee veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangalingid

Swedbank, SEB Pank, LHV Pank, PayPal. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Ärge unustage pärast makse sooritamist vajutada nuppu "tagasi kaupmehe juurde".

Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile.

Krediitkaardimakse (Visa, MasterCard)

pood.thaya.ee aktsepteerib Visa (Verified by Visa) ja Mastercardi (Securecode) krediitkaarte. Krediitkaardiga maksmine toimub PayPal kaudu ning makse sooritamiseks on vaja sisestada vaid pangakaardi andmed.

Kaupade eest tasumine.


Peale tellimuse esitamist suunatakse Teid automaatselt PayPal makselehele. Teie täielik kaardiinfo jääb PayPal süsteemi ja kaupmehele seda ei edastata. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL -infoturbeprotokolli, MasterCard SecureCode ja Verified by Visa.

1. Sisestage oma nimi, krediitkaardi number, kehtimise aeg ja CVV (Card Verification Value).
2. Tehingu tegemise ajal kuvatakse Teile rahvusvahelise internetiostude turbesüsteemi kaudu isiklik tervitussõnum ning peate sooritamiseks sisestama oma salasõna. Iga ostu sooritamisel peaksite kontrollima, kas Teie isiklik tervitussõnum on sama, mille Te sisestasite. Kui tervitussõnum on vale, ärge sisestage salasõna!
3. PayPal liides autoriseerib tehingu pangas vastava rahvusvahelise kaardiorganisatsiooni (Visa või MasterCard) kaudu.
4. Teile kuvatakse vastus makse õnnestumise või ebaõnnestumise kohta. Pärast seda kui olete makse kinnitanud, saab kaupmees teate makse toimumise kohta. Õnnestumise korral broneeritakse vastav summa kaardilt.
5. Teid suunatakse tagasi pood.thaya.ee internetilehele, kus on Teil võimalik näha esitatud tellimuse arvet.

Maksekorralduse eduka soorituse järel broneeritakse vastav summa Teie krediitkaardil koheselt ning Teie tellimus jõuab meie süsteemi ja seda hakatakse administreerima.

Pangaülekanne

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia arvest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal 24 tunni jooksul pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusarve number.

 

 

THAYA FOORUM OÜ

AS SEB Pank
IBAN:    EE961010220119686017
Reg. Kood: 11989103
KMKR: EE101771694

Tel: 3726640550
Adress: Narva mnt. 5, 10117, Tallinn, Estonia

Välismakse

Saaja pank: AS SEB Pank
Aadress: Tornimäe 2, 15010, Tallinn
Registrikood: 10004252
SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X