Tootegrupid


Kérastase kvaliteedigarantii

Ametlikud koostööpartnerid Thaya Foorum OÜ ja SIA Loreal Baltic soovivad pakkuda kõrgekvaliteedilist teenindust oma klientidele.

Kõikidele meie esindustest Thaya Shop&Salon’is ning E-Poes: pood.thaya.ee müügil olevatele Kérastase toodetele kehtib maaletooja SIA Loreal Baltic poolne kvaliteedi garantii. Tooted on transporditud ning ladustatud vastavalt tootja poolt ettenähtud korrale. Toodete hinnapoliitikas lähtume maaletooja ettekirjutusest. Eranditult kõik tooted, mis on ostetud Thaya Shop&Salon’st või pood.thaya.ee interneti poest on kaetud Thaya Foorum OÜ garantiiga, kooskõlas Eesti Vabariigi seadusaktidega.

Probleemide esinemisel oleme avatud kõikidele küsimustele ning valmis toetama ja leidma lahenduse. Toodete kasutamisel tekkinud kõrvalmõjude korral saab koheselt pöörduda meie pikaajaliste kogemustega Spetsialistide poole. Toote mittekõlbulikkuse korral, toode vahetatakse välja vastavalt ettenähtud korrale. Thaya Shop&Salon ja Thaya E-Pood on turvalised ostukohad, Thaya Foorum OÜ koostöös SIA Loreal Baltic'ga garanteerivad originaal toote ning paindliku kättetoimetamise võimaluse. SHOPPA KÉRASTASE E-POES!